Řím - Generator Rome

9.1
Skvělé
9.0%
Prostředí 9.0
8.8%
Personál 8.8
9.0%
Umístění 9.0
9.3%
Čistota 9.3
9.5%
Vybavení 9.5
9.3%
Bezpečnost 9.3
8.8%
Hodnota 8.8
  • Carolina
    Buono
  • sebastien
    tres bon etablissement

About the place Hostel

Vogue Italia, generátor Řím je známý svým bezvadně chladným stylem. Využijte živého baru a stylové kavárny společnosti Instagram k obsahu vašeho srdce! Jen pár kroků od nádraží Termini v Římě, v jednom z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších čtvrtí Říma, je tento generátor ideálním místem k zahájení římské dovolené.

 
zdarma
Internet / WiFi
zdarma
Ložní prádlo
Recepce Hodiny
Bezpečnost
 
Kavárna(y) na místě
zdarma
Uzamykatelné skříňky
Bar(y)/hospod(y) na místě
Prádelna

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: Via Principe Amedeo 257, Řím, Itálie, 00185
Nachází se v docházkové vzdálenosti od Kolosea, ikonické zříceniny Palatino a malebné oblasti Monti. Několik zastávek metrem odtud můžete prozkoumat historické Pantheon, Fontána di Trevi a Vatikánské město. Pokud máte rádi něco trochu klidnější, podívejte se na krásnou zahradu v Piazza Vittorio Emanuele II, která se nachází hned za rohem. Generátor je ideální spouštěcí podložka pro prohlídku města.
Train station:
Roma Termini nádraží
Metro:
Čtvrti:
Centrum
Staré město
Termini
Esquilino

Význačné body

Check-out details
10:00 AM
Doba pro check-out
1:00 PM
Pozdní check-out: 7.84 USD

Important information

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

You may cancel free of charge until 1 day before arrival. You will be charged 100% if you cancel within 1 day before arrival. Please note that all credit cards provided at time of booking may be charged 7 hours prior to arrival.

This hostel may pre-authorise your card before arrival. Please make sure you have sufficient funds to cover the transaction or this booking may be cancelled and your deposit lost.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Carolina
9.1
Skvělé
Buono

At the arrival, I paid a little more than what expected because of a tax to sleep in Rome which was not specified. I would have appreciated that they told me exactly how much I had to pay at my arrival. Then I thought breakfast was included but it was not. Unfortunately, I found out when I already took to eat so I had to pay but 7,5 euro for the breakfast is too much in my opinion. It's much better to have breakfast outside where for the half of the price you can get a much much better breakfast. If I had known before I would have never taken the breakfast at the hostel where the quality is nothing special. I would have appreciated that at the reception at my arrival they would have specified this aspect which was not very clear to me. The lady who was in charge to check the breakfast ticket was also very rude. The ladies at the reception, on the contrary, were very nice. the hostel was very clean.

9
Prostředí 9.0
8
Personál 8.0
9
Umístění 9.0
10
Čistota 10.0
10
Vybavení 10.0
10
Bezpečnost 10.0
8
Hodnota 8.0
sebastien
10.0
Skvělé
tres bon etablissement

Personnel super ,propre et bien placé ( métro ,train...)

10
Prostředí 10.0
10
Personál 10.0
10
Umístění 10.0
10
Čistota 10.0
10
Vybavení 10.0
10
Bezpečnost 10.0
10
Hodnota 10.0
Diego
9.1
Skvělé
Great hostel in Rome

Great atmosphere in the hostel in Rome. I like they make it easy to meet other travellers. Clean dorms as well.

9
Prostředí 9.0
9
Personál 9.0
9
Umístění 9.0
9
Čistota 9.0
10
Vybavení 10.0
9
Bezpečnost 9.0
9
Hodnota 9.0
Bruno
8.0
Výborně
Super new hostel in Rome

This hostel is super clean, safe and the staff fantastic. I recommend.

8
Prostředí 8.0
8
Personál 8.0
8
Umístění 8.0
8
Čistota 8.0
8
Vybavení 8.0
8
Bezpečnost 8.0
8
Hodnota 8.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s