Londýn - Hostel Ordnance

3.4
2.0%
Prostředí 2.0
4.0%
Personál 4.0
2.0%
Umístění 2.0
4.0%
Čistota 4.0
2.0%
Vybavení 2.0
4.0%
Bezpečnost 4.0
6.0%
Hodnota 6.0

About the place Hostel

Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout toto nové ubytování po dlouhých dobách renovace a přestavby. Tento viktoriánský hostel byl kompletně zrekonstruován ve vší své slávě s původním dřevěným obložením a dřevěným schodištěm uprostřed budovy. Tento hostel má tradiční anglickou atmosféru se všemi výhodami moderního hostelu.

Všechny pokoje byly nedávno vyzdobeny. Náš hostel zahrnuje bezplatné WiFi připojení k internetu, SKY televizní místnost, recepci s nepřetržitým provozem, kontinentální snídani zdarma aneb "sněz kolik můžeš"

 
Internet / WiFi
zdarma
Ložní prádlo
zdarma
Zavazadla / úschovna
zdarma
Bar(y)/hospod(y) na místě

Social and fun

Naše cenově dostupné ubytování bylo vytvořeno s ohledem na rozpočet cestovatele nebo baťůžkáře. Chcete si položit hlavu po náročném dni, koneckonců cesta do Londýna je docela stresující, ale nechcete za to příliš zaplatit. Nehledáte 5-hvězdičkový hotel, ale chcete docela slušné místo, kde si můžete odpočinout. Chcete být blízko rušného centra, kde je dostupná veřejná doprava, jídlo, pití a další zábava. Chcete prozkoumat Londýn.

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: 18 Beresford Square, Londýn, England, Anglie, Se18 6ay
Nachází se v blízkosti Londýna a nejoblíbenější arény Evropy; 02 Millennium Dome a Greenwich Mean Time, to jsou další atrakce, a to ještě předtím, než se vydáte do centra Londýna. Dalšími zajímavými místy jsou Buckinghamský palác, Madame Tussaud's, Tower of London, Londýnské oko a londýnská zoo, které jsou jen krátkou jízdu metrem, autobusem nebo lodí.
Letiště:
Letiště Londýn Město
Čtvrti:
Čtvrť Greenwich
Woolwich Riverside
Thamesmead West
Woolwich

Check-out details
5:00 AM 11:00 AM
Doba pro check-out

Important information

In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Amanda
3.4

2
Prostředí 2.0
4
Personál 4.0
2
Umístění 2.0
4
Čistota 4.0
2
Vybavení 2.0
4
Bezpečnost 4.0
6
Hodnota 6.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s