Krabi - Jellybean Krabi Inn Hostel

7.5
Velmi dobrý
7.0%
Prostředí 7.0
7.7%
Personál 7.7
8.6%
Umístění 8.6
7.5%
Čistota 7.5
6.8%
Vybavení 6.8
8.0%
Bezpečnost 8.0
7.2%
Hodnota 7.2
  • Guest
    Pěkný a čistý hostel s dobrým rodinným prostředím. Cítili jsme se tu jako doma. Blízko centra Lisabonu. Velmi milý personál. Toto místo doporučuji všem!
  • Guest
    velmi příjemná noc

Jak se dostat do hostelu

Od: Krabi International Airport (KBV)
Vzdálenost do hostelu pěšky: 2 hodin
Vzdálenost do hostelu autem: 20 minut
Doba do hostelu s MHD: 45 minut
Jak se dostat na místo: Z letiště Krabi, můžete nastoupit na levný kyvadlový autobus do města. Místní orientační bod, který je velmi blízko je obchodní dům Vogue. Vyzvedneme vás zdarma, pokud jste 4 osoby a více. Z autobusového nádraží jeďte společným taxíkem (Song Tow v thajštině), který vás vysadí u obchodního domu Vogue, odkud je to jen 2 minuty pěšky do hostelu Jelly Bean. Případně jeďte taxíkem za cca 350 bahtů.

Okolí

How to get there

Díky umístění v centru města, najdete vše, co potřebujete vzdálené pouze několik minut chůze, včetně řeky a nočních trhů, trhy s potravinami, obchodní dům, KFC, banky, směnárny, bary, restaurace a mnohem více.
Z přístavu trajektu (vzdáleného 5 minut), se můžete dostat ke všem místům ostrova včetně Phuket, Koh Phi Phi, Koh Lanta, Koh Jum a další.
Ao Nang je jen 20 minut jízdy autem nebo skútrem, a spojení je dobré z Krabi do Trang na jihu, stejně jako Koh Samui, Koh Panghan a Koh Tao.
Metro:
Čtvrti:
Bos en Lommer
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s