Milán - Madama Hostel & Bistrot

9.2
Skvělé
8.8%
Prostředí 8.8
9.6%
Personál 9.6
9.2%
Umístění 9.2
9.8%
Čistota 9.8
9.2%
Vybavení 9.2
9.8%
Bezpečnost 9.8
8.2%
Hodnota 8.2
  • Marion
    Dobrá zkušenost
  • Xavier
    Původní hostel se smíšenou místní a turistickou klientelou.

About the place Hostel

Madama Hostel & Bistrot is located in a former police station inside a liberty-style building. All furniture has been built entirely with recycled materials.
Our hostel's team have traveled a lot. We know that is not easy to be a backpacker and that's why we do our best to help our guests to enjoy their stay. “Madama sounds like home” is our motto and we live up to this with our large comfy rooms, a warm chill-out area and great staff!
We have bright shared rooms with 4 or 6 beds, with A/C.

Internet / WiFi
zdarma
Ložní prádlo
zdarma
Zavazadla / úschovna
zdarma
Recepce Hodiny
Společná kuchyň
Bezpečnost
Kavárna(y) na místě
Bar(y)/hospod(y) na místě
Prádelna

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: Via Benaco 1, Milán, Itálie, 20139
Free breakfast at our bistrot every day between 07:00am and 11:30am.
Free dinner buffet for our guests every day between 18:00 and 20:30.

The hostel is situated in an area with good nightlife. Nearby, 10 minutes by foot, you can find the Porta Romana neighborhood that offers a lot of pubs and bars. Too lazy to walk? Don't worry, just below the hostel there is the Ohibò club which offers music, concerts and much more!!
Madama Hostel is well connected with the main tourist attractions in city.
Train station:
Milano Centrale železniční stanice
Milano Porta Garibaldi vlakové nádraží

Význačné body

Important information

In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Marion
8.1
Výborně
Dobrá zkušenost

Hostel se nachází v blízkosti stanice metra, která umožňuje snadný a rychlý přístup do centra Milána. Personál v hostelu je velmi příjemný, výzdoba je v pohodě, a tam jsou pravidelné akce. Soukromé pokoje jsou prostorné a čisté, koupelna je také velká a dobře vybavená. Jedinými negativními body jsou téměř neexistující zvuková izolace a nedostatek rolet nebo přinejmenším neprůhledných záclon, které po dlouhém dni stráveném prohlídkou města nijak zvlášť neunavují.

7
Prostředí 7.0
8
Personál 8.0
8
Umístění 8.0
10
Čistota 10.0
8
Vybavení 8.0
9
Bezpečnost 9.0
7
Hodnota 7.0
Xavier
8.7
Výborně
Původní hostel se smíšenou místní a turistickou klientelou.

Hostel se nachází asi 1/2 hodiny chůze od centra, ale je dobře obsluhován tramvají a metrem. Atmosféra je originální díky výzdobě, která kombinuje moderní vybavení, jako jsou Clim nebo USB zástrčky v místnostech s nábytkem "recyklace" Ložní prádlo je kvalitní a společná zařízení, jako jsou sanitární zařízení a kuchyně, jsou velmi čisté. Vidíme, že vše bylo zajištěno pro pohodlí a blaho klientely. Jídelna a bar jsou často plné a klientela je místní, stejně jako projíždějící, a personál je aktivní po celý den, od rána do pozdních nočních hodin, aby sloužil každému ve šťastném náboji , Pro věci, které mohou být vylepšeny, od dobré bagety až po snídani (ale v Miláně to nemůžeme snadno najít) a lepší zvukotěsná okna v pokojích. V každém případě se vrátím do tohoto hostelu během mých dalších návštěv v Miláně a doporučuji to.

7
Prostředí 7.0
10
Personál 10.0
8
Umístění 8.0
10
Čistota 10.0
8
Vybavení 8.0
10
Bezpečnost 10.0
8
Hodnota 8.0
Sophie
9.6
Skvělé
Skvělý dekor, skvělá atmosféra.

Hostel velmi dobře umístěný vedle metra. Dekor a příjemná atmosféra. Pokoje jsou prostorné a příjemné. Snídaně a večeře nabízeny.

10
Prostředí 10.0
10
Personál 10.0
10
Umístění 10.0
10
Čistota 10.0
10
Vybavení 10.0
10
Bezpečnost 10.0
7
Hodnota 7.0
Heather
9.7
Skvělé
Incredible staff

This was my first ever stay at a hostel and I loved it! The place was awesome, the facilities were great and the staff were incredible! Everyone is so friendly. The hostel is not in the centre of Milan but it’s very easy to use the metro to get around, and a station is very close by. Would definitely stay there again!

10
Prostředí 10.0
10
Personál 10.0
10
Umístění 10.0
9
Čistota 9.0
10
Vybavení 10.0
10
Bezpečnost 10.0
9
Hodnota 9.0
Moe
10.0
Skvělé
Good times

Genuinely had one of the best times in this hostel. The atmosphere is always so friendly and upbeat and is constantly an environment where you do not want to leave. The staff are so helpful and lovely, offering guests anything they need. The location is so close to everything! Me and my flat mate booked this so last minute and have met some trying lovely people and are arranging to come back so soon! Thankyou Madama.

10
Prostředí 10.0
10
Personál 10.0
10
Umístění 10.0
10
Čistota 10.0
10
Vybavení 10.0
10
Bezpečnost 10.0
10
Hodnota 10.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s