Măldăreşti - The Garden hostel

9.2
Skvělé
9.0%
Prostředí 9.0
9.0%
Personál 9.0
9.5%
Umístění 9.5
9.0%
Čistota 9.0
10.0%
Vybavení 10.0
9.0%
Bezpečnost 9.0
9.0%
Hodnota 9.0
  • Adriana
    Super clean hostel in San Rose
  • Stuart
    Amazing Hostel Guesthouse

About the place Hostel

The Garden je krásný dům nedávno přestavěn tak, aby vyhovoval potřebám cestovatelů, sportovců, podnikatelů, profesionálů i návštěvníků města San Jose, Costa Rica z celého světa. Ať už si chcete dát sklenici vína a relaxovat na naší krásné terase nebo jít ven na párty, Garden je ubytovna pro vás!

 
zdarma
Internet / WiFi
zdarma
Ložní prádlo
zdarma
Zavazadla / úschovna
zdarma
Ručník
 
Společná kuchyň
zdarma
Uzamykatelné skříňky
Obrážení hospod
Prádelna

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: Av 13, calle 43. De Pops de San Pedro (frente a derecho UCR), 100 oeste, 50 norte y 200 mts oeste., Măldăreşti, Kostarika
The Garden se nachází ve čtvrti Barrio Dent, což je velmi bezpečné, klidné a uvolněné sousedství na východní straně města San Jose. Nachází se v blízkosti University of Costa Rica, Barrio Escalante (plné hospůdek a restaurací), supermarketů, nákupního centra a autobusové zastávky. Probudí vás ptačí zpěv! Hlavní autobusové terminály jsou 10 minut jízdy autem od hostelu.
Metro:
Čtvrti:
San Martin
Pueblo Nuevo

Check-in details
18+
Age
Available 24 hours
Doba check-inu

Cash
Languages Spoken: English | Spanish

Check-out details

Important information

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo budete cokoliv potřebovat. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vyhověli vašim potřebám.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Adriana
9.1
Skvělé
Super clean hostel in San Rose

Great location, Vey nice kitechen, great beds and the host is amasing. Thank you.

9
Prostředí 9.0
9
Personál 9.0
9
Umístění 9.0
9
Čistota 9.0
10
Vybavení 10.0
9
Bezpečnost 9.0
9
Hodnota 9.0
Stuart
9.3
Skvělé
Amazing Hostel Guesthouse

The best Hostel in Costa Rica. Great staff as well. I recommend,

9
Prostředí 9.0
9
Personál 9.0
10
Umístění 10.0
9
Čistota 9.0
10
Vybavení 10.0
9
Bezpečnost 9.0
9
Hodnota 9.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s