Kuala Lumpur - Travel Hub Highstreet Hostel

7.8
Velmi dobrý
8.0%
Prostředí 8.0
8.5%
Personál 8.5
7.5%
Umístění 7.5
7.5%
Čistota 7.5
8.0%
Vybavení 8.0
7.5%
Bezpečnost 7.5
7.5%
Hodnota 7.5
  • Jerome
    Friendly hostel staff

About the place Hostel

Hledáte místo, kde se budete cítit jako doma? Chcete být na ubytovně, kde se můžete setkat s lidmi z celého světa? Chcete si dát drink v jednom z nejlepších barů v Kuala Lumpur? Tady to všechno můžete najít, protože je zde opravdu snadné začít konverzaci. Našli jste to správné místo, tak zůstaňte s námi v hostelu Travelhub Highstreet. Nabízíme útulné prostředí s pracovníky z celého světa, stejně jako těmi místními z Malajsie, kteří jsou připraveni se s vámi podělit o tipy, jak se dostat kolem města.

 
zdarma
Internet / WiFi
zdarma
Ručník
zdarma
Uzamykatelné skříňky
Bar(y)/hospod(y) na místě

Info & ceny

Okolí

How to get there

Address: Jalan Balai Polis 15-17, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Malajsie, 50000
Náš hostel se nachází 5 minut chůze od čínské čtvrti, Central Market a Sri Mahamariamman Temple, Travel Hub Guesthouse nabízí každodenní snídaně a kolik kávy a čaje budete chtít po celý den zdarma. Bezplatné cestovní mapy.
Restaurace, která nabízí místní kuchyni je k dispozici hned vedle. Ubytovna je 15 minut chůze od náměstí Times Square a 20 minut chůze od oblíbené oblasti Bukit Bintang. Na mezinárodní letiště Kuala Lumpur dojedete autem za 45 minut.
Metro:
Čtvrti:
Kuala Lumpur City Center

Food

Available

Dorms details
All ages are accepted
Age
All ages are accepted
Minimum age with a guardian

Check-out details
1:00 PM
Doba pro check-out

Important information

Due to the Coronavirus, we strongly advise you to book a flexible rate with free cancellation. If you do not book a flexible rate with cancellation, you will not be entitled to a refund or a credit in case of a cancellation for any reason.
In times of uncertainty and your peace of mind, we recommend you select a flexible rate with free cancellation. If your plans change, you can always cancel free of charge until the cancellation expires.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

Je možný dřívější check-in bez dodatečných nákladů v případě, že pokoj není obsazen den předtím. Jen se ujistěte, že nás budete informovat předem.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.
V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Latest reviews

Recenze jsou od opravdových hostů, kteří v hostelu pobývali.

Máte k dispozici VŠECHNY recenze: pozitivní i negativní, aby jste před rezervací byli plně informováni. Pokud jste byly ubytovaní v tomto hostelu a chcete odeslat recenzi, prosím přihlaste se do sekce "Můj účet".

Jerome
8.0
Výborně
Friendly hostel staff

The hostel was friendy with me and the atmotsphere good as well to meet other backpackers. I recommend this hostel.

8
Prostředí 8.0
9
Personál 9.0
7
Umístění 7.0
8
Čistota 8.0
8
Vybavení 8.0
8
Bezpečnost 8.0
8
Hodnota 8.0
Maria
7.6
Velmi dobrý
Good hostel with good beds

This is hostel has good value. good locaation and nice beds.

8
Prostředí 8.0
8
Personál 8.0
8
Umístění 8.0
7
Čistota 7.0
8
Vybavení 8.0
7
Bezpečnost 7.0
7
Hodnota 7.0
Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od 1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s