Hostely Londýn

Londres, Tower Bridge

Kdo nikdy nesnil o návštěve Londýna, hlaního města Anglie, alespoň jedenkrát v jeho životě, jenom mít šanci se podívat na Big Ben? Londýn a okolí pokrývá zhruba 1584 čtverečních kilometrů, a žije zde 7,2 miliónů obyvatel a vychutnává si mnohé aktivity, které Londýn nabízí.   Londýn je největší metropole v Evropě, první globální finanční centrum a místo mnohých kulturních experimentů. Nadto se tu budou pořádat další letní Olympijské hry v roce 2012!

Angličtina je hlavní a oficiální jazyk, ale mimo  to se tu také mluví téměř 300 dalšími jazyky včetně Hinduštiny, Čínštiny a Hebrejštiny. Od roku 1940 sem imigrují lidé z bývalých koloníí Britského Impéria jako jsou Západní Indie, Indie a Pákistán.

I když je Velká Británie členem Evropské Unie, rozhodli se si ponechat vlastní měnu – britskou libru – a nepřijmout měnu Euro.

Pročtěte si našeho průvodce, kde najdete tipy kam se jít podívat a jak lépe zorganizovat váš výlet. Samozřejmě se také nezapomeňte podívat na naši nabídku ubytování skrz náš rezervační systém! Nabízíme ty nejlepší ubytovací plány, mládežnické ubytovny, malé hotely v celém Londýně.