Mládežnické hostely – atrakce Londýna

St Paul à Londres

Na konci milénia prošel Londýn přestavbou. Nové budouvy s moderní, originální architekturou byly vzpřímeny, inspirovány velkou vlnou imigrantů. Tudíž monumenty z 19 století stojí vedle moderních atrakcí jako je “Great Wheel Millennium” lépe známé jako “Londýnské Oko”.

Blížící se letní Olympijské hry v roce 2012 pravděpodobně dále ovlivní architekturu Londýna, který by měl být svědkem zrodu nových zajímavých budov v následujících měsících. Several monuments and districts are unavoidable, while others deserve to be discovered.

Okolí Westminsteru je nejvíce populární, protože zde nalezneme ty nejslavnější monumenty jako je: budova Parlamentu, Big Ben, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, to vše se dá obejít pěšky. Musíte počítat s tím, že zaplatíte pár mincí za návštěvu těchto atrakcí, které jsou otevřeny pro veřejnost.

Co se týče slavných muzeí a uměleckých galerií, vstupné je tu zdarma! Využijte příležitosti a podívejte se na nejslavnější mistrovská díla historie jako jsou kanvasy od Van Gogha a náčrty Leonarda da Vinci.