Mládežnické ubytovny – noční život v Londýně

Sortir à Londres

Většina lidí, kteří již Londýn navštívili, vám řekne, že Londýn je velmi drahé město. Ale pravdou je, že jediné co potřebujete, je pár dobrých tipů.

 Londýn je proslulý svými hospůdkami. Tyto “veřejné bary” jsou koncentrovány na západním konci (West End), v sousedství jako je Covent Garden, Soho, Leicester Square and Piccadilly Square. Mějte na paměti, že večer strávený v jedné z těchto čtvrtí vás bude stát pár extra dolarů než kdyby jste si vybrali místo trochu dál od městského centra.

 Proto ve čtvrti Islington, na severovýchodě Londýna, Clapham, jižně od města a Camden, trochu mimo centrum, je možné si vychutnat večer za rozumější cenu! Také “Happy Hour”, která se obvykle odehrává na konci dne od 17:00 do 19:00 hodiny, je příležitostí jak ušetřit. Nápoje se prodávají za poloviční cenu!

Město také hostuje mnoho muzikálů. Jako na Broadway v New Yorku, je tu možné vidět známé herce a objevit budoucí hvězdy v jedné ze scén ve městě. Jetliže chcete vidět muzikál a přitom se finančně nezrujnovat zakoupením vstupenky, měli byste vědět, že můžete pořídit vstupenky se slevou ve výprodeji v den představení.  

Co se týče jídla, Londýn je město, které neustále mění svou kulinářskou scénu. V poslední době Londýn zažil několik dramatických změn díky talentovaným a mezinárodně uznávaným kuchařům jako jsou Jamie Oliver, Gordon Ramsay a Tom Aikens. Kosmopolitní město jako je Londýn nabízí svým návštěvníkům velký výběr různých pokrmů z více než 70 zemí!

Vždy je možné se dobře najíst bez toho aniž byste museli vyloupit banku! Stačí se dobře dívat, protože většina čtvrtí nabízí menu za snížené ceny.