Ubytovny – Hostel – Noční život v Praze

Noční život v Praze 

Otázka, kterou si návštěvníci, kteří se snaží ušetřit, vždy kladou, je: Je noční život v Praze drahý? 
Odpověďi jsou různé. Pokud si nedáte pozor, opravdu se vám to může prodražit.  Cena piva je velice rozdílná v jednotlivých barech.  Ale stačí si vybrat tu spravnou oblast a ceny jsou pak velice příznivé. Například, nedávejte si nic ve starém městě, i přes množství barů, které lemují náměstí. 
Milovníci hudby nebudou zklamáni, Praha má silnou hudební tradici a muzikantí na ulici nejsou neobvyklý. Kromě toho Praha má několik divadel kde je možné shlédnout přestavení v různých cenách, včetně divadla Laterna Magika (Narodini 4, Nové Město), původně název výstavy v Bruselu v roce 1958 a pražské Národní divadlo od roku 1970. 

I když se rozhodnete jíst v restauraci v turistické oblasti, vždy můžete najít dobrou restauraci za rozumnou cenu. Samozřejmě, že Praha má drahé restaurace, ale dá se najít levnější a stále se pochutnat na dobrém jídle. Nejlepší oblastí pro stolování je Josefov, jen severně od místa starého města. Najdete zde vše od místních jídel po smíšenou kuchyni. K dispozici je samozřejmě tradiční kuchyně. Tradiční jídla České republiky jsou především maso, vepřové maso se podává v nejrůznějších variantách. Mnoho pokrmů je také obalovaných.