Harkany - Arboretum Hotel

Siklosi ut. 21, Harkany, Hungary, 7815

Přehled hostelu

Nízké náklady quality hotel Maďarsko hotel je obklopen velkou, botanická zahrada, takže je skvělé místo se dostat pryč od stresu každodenního života a omlazení. Můžete strávit váš den putování po zahradě a vonící krásné květiny. Udělejte si výlet do termálních vod, které region je velmi známá a má léčivé vlastnosti. Můžete jít Víno ochutnávání po silnici Villány-Siklos, víno. Můžete také navštívit národní Park Dráva, který je skvělým místem pro pěší turistiku. Na konci dlouhého dne hotel je skvělým místem k návratu do. Hotel Arboretum má wellness centrum, které má vše, co potřebujete se uvolnit a být v dobrém zdravotním stavu.…

Nízké náklady quality hotel Maďarsko hotel je obklopen velkou, botanická zahrada, takže je skvělé místo se dostat pryč od stresu každodenního života a omlazení. Můžete strávit váš den putování po zahradě a vonící krásné květiny. Udělejte si výlet do termálních vod, které region je velmi známá a má léčivé vlastnosti. Můžete jít Víno ochutnávání po silnici Villány-Siklos, víno. Můžete také navštívit národní Park Dráva, který je skvělým místem pro pěší turistiku. Na konci dlouhého dne hotel je skvělým místem k návratu do. Hotel Arboretum má wellness centrum, které má vše, co potřebujete se uvolnit a být v dobrém zdravotním stavu. Můžete získat různé léčebné kúry, masáže, světelná terapie a revmatologie. Můžete získat lékařské ošetření, jako je zubař a gynekolog na místě.


Hotel nabízí 25 pokojů, klimatizovanou jídelnu, Výtah, centrum zdraví nabízí uvolňující a léčení našich hostů. Pokoje mají koupelnu a vybaveny TV, lednička, telefon a všechny mají balkon. Naši hosté mohou využít parkovací místa a je tu i příležitost pro půjčovnu kol.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Harkany

Vybavení

  • Možnost platby kreditní kartou
  • Restaurace

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 12:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Customers can cancel their reservation free of charge up to 2 days before arrival. After this date, charges will be applied by the property up to the full cost of the reservation.

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s