Budapešť - Attila-Budapest-Hotel

Attila Street 20(district III), Budapest, Hungary, 1039

Přehled hostelu

Náš hotel individuální hosty, stejně jako skupiny 24 hodin denně, 365 dní v roce. Attila hotel má 24 hodin bar s terasou, kde si můžete vychutnat své oblíbené nápoje, zatímco posloucháte svou oblíbenou hudbu. Asi 100 m je CsillagVár Plaza s dobrými restauracemi a různé obchody, o něco dále Auchan hipermarket. Břehu Dunaje je 800 m, kde především v létě mezi mezinárodní kuchyně můžete ochutnat maďarské speciality při poslechu živé hudby nebo snad tančit po večeři. V okolí máte na výběr z různých druhů sportovních a jako Koníčky: jízda na koni, tenis, veslování, přičemž venkovní koupaliště, Jet Ski, turné, termální…

Náš hotel individuální hosty, stejně jako skupiny 24 hodin denně, 365 dní v roce.


Attila hotel má 24 hodin bar s terasou, kde si můžete vychutnat své oblíbené nápoje, zatímco posloucháte svou oblíbenou hudbu.


Asi 100 m je CsillagVár Plaza s dobrými restauracemi a různé obchody, o něco dále Auchan hipermarket. Břehu Dunaje je 800 m, kde především v létě mezi mezinárodní kuchyně můžete ochutnat maďarské speciality při poslechu živé hudby nebo snad tančit po večeři. V okolí máte na výběr z různých druhů sportovních a jako Koníčky: jízda na koni, tenis, veslování, přičemž venkovní koupaliště, Jet Ski, turné, termální lázně.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Budapešť

Vybavení

 • Bar
 • Parkoviště
 • Směnárna
 • Společenská místnost
 • Internet / Wi-Fi
 • 24 hodinová recepce
 • Restaurace
 • Fax
 • Kopírování
 • Fitness centrum
 • Praní prádla
 • Grilování

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 12:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Pokud chcete pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený den rezervace a platí v den příjezdu Travelmed Hotels Group. V případě, že předběžná autorizace nezdaří, se Kontaktujeme vás alternativní kartu Podrobnosti. To by mělo být uspořádány do 24 hodin od našeho e-mailu, jinak že rezervace bude zrušena bez náhrady zálohové platby.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s