Tiszaújváros - Civis Hotel Phonix

Bethlen Gabor u. 4, Tiszaujvaros, Hungary, 3580

Přehled hostelu

Klasické pokoje jsou vybaveny koupelnou, barevným Televizorem se satelitními programy, minibarem a telefonem s přímou volbou; Výkonné kategorie pokoje jsou dobře vybavené pokoje s koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, barevným Televizorem se satelitními programy, minibar, kávovar, telefonem s přímou volbou a klimatizací. Přistýlky jsou k dispozici na vyžádání; Nekuřácké pokoje jsou k dispozici. Civis Hotel Phoenix se nachází 5 kilometrů od řeky Tiszy, v centru města. Komfortní vybavení zahrnuje koupel, barevným Televizorem se satelitními programy a telefon s přímou linkou. Restaurace maďarská a mezinárodní kuchyně, zvěřinové speciality, velký rozsah maďarská vína. CIVIS WELLNESS snídani roh a CIVIS WELLNESS menu karty. Drink…

Klasické pokoje jsou vybaveny koupelnou, barevným Televizorem se satelitními programy, minibarem a telefonem s přímou volbou; Výkonné kategorie pokoje jsou dobře vybavené pokoje s koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, barevným Televizorem se satelitními programy, minibar, kávovar, telefonem s přímou volbou a klimatizací.


Přistýlky jsou k dispozici na vyžádání; Nekuřácké pokoje jsou k dispozici.


Civis Hotel Phoenix se nachází 5 kilometrů od řeky Tiszy, v centru města. Komfortní vybavení zahrnuje koupel, barevným Televizorem se satelitními programy a telefon s přímou linkou. Restaurace maďarská a mezinárodní kuchyně, zvěřinové speciality, velký rozsah maďarská vína. CIVIS WELLNESS snídani roh a CIVIS WELLNESS menu karty. Drink bar. Bezmasá jídla a služeb jsou k dispozici na vyžádání.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Tiszaújváros

Vybavení

  • Bar
  • Žádná večerka
  • 24 hodinová recepce
  • Restaurace
  • Bezpečnostní schránka
  • Pračky

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 13:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Cancellation by phone or fax until 2 days from arrival: No charge.

Cancellation within 2 days before arrival: 100% charge of the full amount of the booking.

No show for reservation: Charge of the full amount of the reservation.

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s