Esztergom - Esztergom Hotel

Primas sziget, Helischer J. u., Esztergom, Hungary, H-2500

Přehled hostelu

Ostřihom hotel má 19 pokojů-3 patra restaurace a bar. Nový bazén Aquasziget Esztergom, Maria Valeria bridge na Slovensko, právem proslulý Christian Muzeum, místo Ostřihomi letní hry: Mindszenty náměstí, sportovišť a restaurans, parky a chodníky, to vše v 300 metrů vzdálenosti od našeho hotelu. Služby: Restaurace a samostatná místnost, na léto, intimní terasa Dunaj pláž, sportovní aktivity místních nebo close vzdálenost, pronájem jízdních kol, tenis, bazén, minigolf, squash, bowling, vodní sporty u jezera Platinus (5 km), jízda na koni, létání - loď hardour, palivo, nákup, sprcha/WC. Hotel nabízí mnoho způsobů rekreace jako tenis-swimming-pool-minigolf-squash-bowling-water-sports u jezera Platinus koně jezdecké létání - loď…

Ostřihom hotel má 19 pokojů-3 patra restaurace a bar.


Nový bazén Aquasziget Esztergom, Maria Valeria bridge na Slovensko, právem proslulý Christian Muzeum, místo Ostřihomi letní hry: Mindszenty náměstí, sportovišť a restaurans, parky a chodníky, to vše v 300 metrů vzdálenosti od našeho hotelu.


Služby:


Restaurace a samostatná místnost, na léto, intimní terasa Dunaj pláž, sportovní aktivity místních nebo close vzdálenost, pronájem jízdních kol, tenis, bazén, minigolf, squash, bowling, vodní sporty u jezera Platinus (5 km), jízda na koni, létání - loď hardour, palivo, nákup, sprcha/WC.


Hotel nabízí mnoho způsobů rekreace jako tenis-swimming-pool-minigolf-squash-bowling-water-sports u jezera Platinus koně jezdecké létání - loď hardour.


Všechny pokoje mají koupelny WC vlasy sušička satelite TV-minibar-telephone-balcony-AC-wireless internet.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Esztergom

Vybavení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Možnost platby kreditní kartou
  • Internet / Wi-Fi
  • Restaurace
  • Bazén

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 12:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Pokud chcete pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený den rezervace a platí v den příjezdu Travelmed Hotels Group. V případě, že předběžná autorizace nezdaří, se Kontaktujeme vás alternativní kartu Podrobnosti. To by mělo být uspořádány do 24 hodin od našeho e-mailu, jinak že rezervace bude zrušena bez náhrady zálohové platby. Celé jméno a příjmení musí být na rezervaci. Jméno držitele kreditních karet je povinná a musí být shodný s názvem Hodnocení v rezervaci.

Důležité informace

Cancellation within 14 days before arrival: 30% charge of the full amount of the booking.

Cancellation within 2 days before arrival: 50% charge of the full amount of the booking.

No show, early check out or reduction of original booking: 100% charge.

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s