Siofok - Hotel Lido

Petőfi sétány 11, Siofok, Hungary, 8600

Přehled hostelu

You also have the opportunity to spend couple nights directly at the beach with constant lakeview from your hotel room at an affordable rate. If you drive a car, you do not have to worry as we own a big parking lot 150 m away from the hotel with a small charge. Half-board can also be booked in the restaurant of the hotel.

You also have the opportunity to spend couple nights directly at the beach with constant lakeview from your hotel room at an affordable rate.
If you drive a car, you do not have to worry as we own a big parking lot 150 m away from the hotel with a small charge.
Half-board can also be booked in the restaurant of the hotel.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Siofok

Vybavení

  • Bar
  • Možnost platby kreditní kartou
  • Parkoviště
  • Společenská místnost
  • Internet / Wi-Fi
  • 24 hodinová recepce

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 14:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 10:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s