Miskolc - Levay Villa Hotel

Levay u. 13., Miskolc, Hungary, 3529

Přehled hostelu

Our breakfast-room with its familiar milieu offers in the daytime a suitable place for business meetings, conferences up to 30 persons. The hotel has a private parking place monitored by a camera system. Our hotel was recently extended with a recreation unit. There are two Finnish saunas, a diving pool with cold water, a steam hydro massage shower-bath, a solarium as well as a fitness-room. All these services are offered, at a favorable price-value ratio, on a competitive price for our guests. Nearby of the Lévay-Villa-Hotel there is our restaurant, the first member-restaurant of the Belgian Beer Café international chain…

Our breakfast-room with its familiar milieu offers in the daytime a suitable place for business meetings, conferences up to 30 persons. The hotel has a private parking place monitored by a camera system. Our hotel was recently extended with a recreation unit. There are two Finnish saunas, a diving pool with cold water, a steam hydro massage shower-bath, a solarium as well as a fitness-room. All these services are offered, at a favorable price-value ratio, on a competitive price for our guests. Nearby of the Lévay-Villa-Hotel there is our restaurant, the first member-restaurant of the Belgian Beer Café international chain with long tradition, the Café du Boucher Belgian Pub and Restaurant, one of the most popular restaurants of Miskolc. We look forward to your visit and we hope that you will have enjoyable gastronomic pleasure at our restaurant and unforgettable experiences in Miskolc.
Hotel facilities: Wi-Fi/Wireless LAN, Breakfast Buffet, Non-Smoking Rooms, Air conditioning, Restaurant, Heating, 24-hour Reception.
Activities: Indoor Swimming Pool, Fitness Center, Bar
Services: Room Service, Internet, Wireless internet is available in the entire hotel, Guest Parking, Free hotel parking is possible on site.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Miskolc

Vybavení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Žádná večerka
  • Internet / Wi-Fi
  • 24 hodinová recepce
  • Restaurace
  • Bazén

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 13:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Pokud chcete pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený den rezervace a platí v den příjezdu Travelmed Hotels Group. V případě, že předběžná autorizace nezdaří, se Kontaktujeme vás alternativní kartu Podrobnosti. To by mělo být uspořádány do 24 hodin od našeho e-mailu, jinak že rezervace bude zrušena bez náhrady zálohové platby.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s