Miskolc - Pannonia Hotel

Kossuth u.2., Miskolc, Hungary, 3525

Přehled hostelu

Personál hotelu Pannonia, těšíme se na vás a vaši rodinu mezi svým hostům. Hotel Pannonia se dochovaly její patinu, ale jsou moderní zařízení (sauna, podzemní garáže, přístup k Internetu z hotelových pokojů).Hotelové konferenční místnost pojme 200 lidí a je vybaven nejnovější technologií. Je to ideální místo pro jakýkoli druh události. K dispozici konferenční místnost může změnit a rozřezat mobilní skládacími přepážkami. V hale v konferenční místnosti je hostům k dispozici bar. Naše druhá konferenční místnost s kapacitou 40 osob je vhodným místem pro neformální obchodní a rodinné události. Stravování pro všechny události, studené a teplé pokrmy pro rauty nebo table…

Personál hotelu Pannonia, těšíme se na vás a vaši rodinu mezi svým hostům. Hotel Pannonia se dochovaly její patinu, ale jsou moderní zařízení (sauna, podzemní garáže, přístup k Internetu z hotelových pokojů).Hotelové konferenční místnost pojme 200 lidí a je vybaven nejnovější technologií. Je to ideální místo pro jakýkoli druh události. K dispozici konferenční místnost může změnit a rozřezat mobilní skládacími přepážkami. V hale v konferenční místnosti je hostům k dispozici bar.


Naše druhá konferenční místnost s kapacitou 40 osob je vhodným místem pro neformální obchodní a rodinné události.


Stravování pro všechny události, studené a teplé pokrmy pro rauty nebo table d'hote jsou poskytovány v hotelu je restaurace v plném souladu s požadavky a očekávání pořadatelů. Hotel Pannonia se může pochlubit také svou vlastní kuchyň a restauraci.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Miskolc

Vybavení

  • Parkoviště
  • Žádná večerka
  • Restaurace

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 13:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 2 dny před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Pokud chcete pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený den rezervace a platí v den příjezdu Travelmed Hotels Group. V případě, že předběžná autorizace nezdaří, se Kontaktujeme vás alternativní kartu Podrobnosti. To by mělo být uspořádány do 24 hodin od našeho e-mailu, jinak že rezervace bude zrušena bez náhrady zálohové platby.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s