Keszthely - Wellness Hotel Kakadu

Pazmany P. str. 14, Keszthely, Hungary, 8360

Přehled hostelu

Japonská zahrada je obklopen stovkami květů a má fontána s zlaté ryby. Ve wellness centru si hosté mohou vychutnat masáž nebo zábalech, pravidelné a východní masážní techniky, chodidel, pořízení fotografie aury nebo se ostříhat nebo manikúru. Hotel nabízí chutná studená a teplá snídaně formou bufetu v dopoledních hodinách a tříchodových menu s maďarskými specialitami večer. Bar je otevřený 24 hodin a nabízí koktejly, káva, ledová a koláče. Vybavení hotelu patří: plážové slunečníky a lehátka na palubě, zahrada, kadeřník, Výtah, Pokojová služba - omezené hodiny, Recepce - 24 hodin, turistické informace, zasedací místnost, vnitřní bazén, tenisový kurt, masáže, Sauna, lázeňské a…

Japonská zahrada je obklopen stovkami květů a má fontána s zlaté ryby.


Ve wellness centru si hosté mohou vychutnat masáž nebo zábalech, pravidelné a východní masážní techniky, chodidel, pořízení fotografie aury nebo se ostříhat nebo manikúru.


Hotel nabízí chutná studená a teplá snídaně formou bufetu v dopoledních hodinách a tříchodových menu s maďarskými specialitami večer.


Bar je otevřený 24 hodin a nabízí koktejly, káva, ledová a koláče.


Vybavení hotelu patří: plážové slunečníky a lehátka na palubě, zahrada, kadeřník, Výtah, Pokojová služba - omezené hodiny, Recepce - 24 hodin, turistické informace, zasedací místnost, vnitřní bazén, tenisový kurt, masáže, Sauna, lázeňské a Wellness centrum, pronájem automobilu v hotelu, Bar, restaurace/jídelní.

Čti více....
Tento hostel již není na našich stránkách k dispozici, ale rádi bychom Vám doporučili hostely níže: Hledat další hostely v Keszthely

Vybavení

  • Bar
  • Žádná večerka
  • Společenská místnost
  • 24 hodinová recepce
  • Restaurace
  • Bazén

registrace do/odhlášení z detaily

Přístup na pokoj v den příjezdu - Od: 13:00

Čas kdy váš pokoj musí být vyklizen v den odjezdu: 11:00

registrace do/odhlášení z detaily: Toto je čas, kdy bude váš pokoj připraven v den vašeho příjezdu a čas, kdy máte pokoj opustit v den vašeho odjezdu. Pokud přijedete dříve nebo odjedete později, většina ubytovacích zařízení uskladní vaše zavazadla na bezpečném místě, které je přístupné 24 hodin denně. Prosím zkontrolujte si seznam služeb nabízených konkrétním ubytovacím zařízením, abyste si potvrdili, že jsou k dispozici.

Storno podmínky

Zákazníci mohou zrušit své rezervace bez nabíjení až 21 dní před příjezdem. Po tomto datu budou uplatňovat poplatky majetku do celkových nákladů rezervace. Poskytnuté zálohy jsou nevratné.

Důležité informace

Zrušení telefonicky nebo faxem do 21 dnů od příjezdu: bez poplatku.

Zrušení do 21 dnů před příjezdem: 50 % poplatek v plné výši rezervace.

Žádná show pro rezervaci: poplatek v plné výši v rezervaci

Pokud chcete pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený den rezervace a platí v den příjezdu Travelmed Hotels Group. V případě, že předběžná autorizace nezdaří, se Kontaktujeme vás alternativní kartu Podrobnosti. To by mělo být uspořádány do 24 hodin od našeho e-mailu, jinak že rezervace bude zrušena bez náhrady zálohové platby.

Víza pro konzuláty

Naše potvrzovací e-maily mohou být použity jako důkazy o cestování pro konzulát.

V potvrzovacím e-mailu může být uvedeno více jmen.

Email je neplatný Vyplňte emailovou adresu Vyplňte předmět Vyplňte zprávu Vyplňte jméno od
1 další osoba si právě teď prohlíží tento hostel! %s dalších osob si právě teď prohlíží tento hostel! Poslední rezervaci před 1 hodinou z %s Poslední rezervace před %s hodinami z %s Poslední rezervace dnes z %s Poslední rezervace včera z %s Poslední rezervace tento týden z %s